ZOPTYMALIZOWANE

Responsywne Strony Internetowe

Funkcjonalne i nowoczesne strony internetowe.Sprawdź naszą ofertę i zaufaj specjalistom.

100

% Zadowolonych klientów

19260

Linii kodu

6

Języków programowania

35

Wykonanych projektów

Kim jesteśmy & Co robimy

Serwis ALESTRONY.PL jest marką firmy STREFAPC.
Serwis powstał w 2019 r w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów dotyczacych uslug webmasterskich polegających na tworzeniu serwisów internetowych, od prostych stron wizytówek po sklepy online o zaawansowane portale internetowe.

Projektujemy i wykonujemy kompletne strony i serwisy internetowe. Wykorzystujemy popularne systemy CMS oraz oprogramowanie e-commerce tak, by strony internetowe były łatwo rozpoznawalne w internecie przyjazne dla użytkownika

Obsługujemy firmy, instytucje jak i klientów indywidualnych. Oferujemy nie tylko obsługę stron i aplikacji www ale też hosting domen, baz danych, kont e-mail, FTP. Zarządzamy i administrujemy kontami klientów, którzy cenią wygodę i nie chcą sami zajmować się hostingiem

Projektowanie stron internetowych to sztuka!

Dlaczego ALESTRONY?

Design twojej strony kształtuje wizerunek twojego biznesu. Słynne powiedzenie brzmi „Pierwsze wrażenie jest ostatnim”. W świecie online, Twoja strona jest pierwszym podmiotem, z którym potencjalny Klient ma styczność, więc powinna być dopracowana do perfekcji.
Strony które projektujemy są przejrzyste i funkcjonalne, każda unikalnie zaprojektowana. Ponadto zapewniamy, że wszystkie spełniają standardy dostępności wymagane przez World Wide Web Consortium. Nasze strony testujemy w najczęściej używanych przeglądarkach w różnych rozdzielczościach ekranu.
Do każdej strony oferujemy domenę i konto hostingowe.

Wordpress - 6 lat doświadczenia
Css - 3 lata doświadczenia
HTML - 5 lat doświadczenia
PHP- 2 lata doświadczenia

Dane kontaktowe

ul. Zwycięstwa 25a lok. 6, Białystok
(48) 85 667 23 62
kontakt@alestony.pl

Godziny otwarcia

Pn.- Pt. 10:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Nieczynne